Porębski
Porębski wspiera!

W obliczu wojny w Ukrainie cały świat stanął po stronie bohaterskiego społeczeństwa naszych wschodnich sąsiadów. W godzinie ciężkiej próby jesteśmy z obywatelami Ukrainy.

Grupa Porębski od początku wojny jest w stałym procesie organizacji pomocy humanitarnej dla Ukrainy. Zapewniliśmy również opiekę na miejscu dla rodzin naszych kierowców które przybyły z Ukrainy. W ramach stowarzyszeń w których działamy staramy rozwiązać największy problemem - brak samochodów ciężarowych i kierowców. W celu zapewnienia sprawnego, kluczowego dla powodzenia akcji pomocy Ukrainie, podjęliśmy się zadania połączenia organizacji potrzebujących przewozu towarów zarówno do Polski jak i do Ukrainy z firmami transportowymi, które takie przewozy podejmą.  Zainteresowane podjęciem przewozu firmy prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą w celu realizacji transportu.

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram