Kontakt

Porębski Transport & Logistic

Usługi Transportowe Antoni Porębski

Konina 50

34-735 Niedźwiedź

Oddział Mszana Dolna

ul. Władysława Orkana 68B
34-730 Mszana Dolna
tel.: 18 33 10 103
e-mail: transport@porebski.pl

Oddział Głogoczów

Głogoczów 944
32-444 Głogoczów
tel.: +48 664 774 270
Właściciel i Współwłaściciel

Antoni Porębski

e-mail: porebski@porebski.pl


Maria Porębska

e-mail: maria@porebski.pl

tel.: +48 602 610 000


Porębski Transport & Logistics

Damian Porębski - dyrektor ds. transportu i spedycji

tel. kom.: +48 664 774 255

tel.: +48 18 33 38 131

e-mail: damian@porebski.pl


Janusz Nawała - dyrektor zarządzający

tel. +48 795 586 133

e-mail: janusz@porebski.pl


Maria Napora - spedytor

tel.: +48 664 774 260

e-mail: maria@porebski.pl


Paweł Kowalczyk - spedytor

tel.: +48 608 452 917


Justyna Strama - spedytor

tel.: +48 664 774 277

e-mail: justyna@porebski.pl


Julia Orlova - spedytor

tel.: +48 664 774 276

e-mail: spedycja@porebski.pl


Jakub Kubowicz - spedytor

tel.: +48 664 774 260

e-mail: jakub@porebski.pl


Krystian Kosmal - spedytor

tel.: +48 795 586 103

e-mail: k.krystian@porebski.pl



Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

tel.: +48 18 33 10 280

e-mail: diagnostyka@porebski.pl

Serwis

Piotr Nowak - kierownik serwisu

tel. kom. +48 664 774 273

e-mail: serwis@porebski.pl

Sprzedaż i wynajem pojazdów

Bogdan Porębski - dyrektor ds. technicznych i eksploatacji pojazdów

tel.: +48 692 294 625

email: bogdan@porebski.pl


Kamil Porębski

tel. +48 788 339 469


Tachografy - kalibracja legalizacja

Piotr Nowak - kierownik serwisu

tel. kom. +48 664 774 273

tel.: +48 18 33 10 280

e-mail: tacho@jolpi.eu

Biuro

Jolanta Porębska-Nowak - dyrektor ds. administracji

tel. kom. + 48 664 774 295

tel.: +48 18 33 120 64

e-mail: biuro@porebski.pl

Sklep motoryzacyjny

Mszana Dolna

ul. Piłsudskiego 23

34-730 Mszana Dolna


Marek Porębski - sprzedawca

Karol Chorążak - sprzedawca

tel. kom.: +48 664 774 250

tel.: +48 18 33 12 390

e-mail: sklep@porebski.pl

Oddział Głogoczów

Michał Berdychowski - kierownik oddziału

tel.: +48 664 774 270

email: michal.transport@interia.pl

Napisz do nas

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Imię i Nazwisko / Nazwa firmy

wypełnij to pole

Adres e-mail

podaj poprawny email

Telefon kontaktowy

podaj poprawny numer telefonu

Treść wiadomości

wypełnij to pole

Nie wiesz ile będzie Cię kosztować twoje zamówienie?