Porębski
KONTAKT
Oddział Mszana Dolna
ul.. Orkana 68B
34-730 Mszana Dolna
(018) 33 10 103
transport@porebski.pl
Godziny otwarcia:

od pon. do pt.: 07:00 - 18:00
w soboty: 07:00 - 15:00
Oddział Głogoczów
ul. Głogoczów 944
32-444 Głogoczów
+48 664 774 270
glogoczow@porebski.pl
Godziny otwarcia:

od pon. do pt.: 07:00 - 18:00
w soboty: 07:00 - 15:00
Porębski Transport & Logistics
Damian Porębski
dyrektor ds. transportu i spedycji
+48 664 774 255
damian@porebski.pl
Janusz Nawała
dyrektor zarządzający
+48 795 586 133
janusz@porebski.pl
Jakub Kubowicz
lider działu transportu
+48 664 774 260
jakub@porebski.pl
Sylwia Lach
kierownik działu kadr
+48 664 774 295
sylwia@porebski.pl
Wojciech Drechnowicz
specjalista ds. kontroli należności i rozliczeń
+48 664 774 258
w.drechnowicz@porebski.pl
Iwona Górniak
fakturowanie
+48 664 774 295
iwona@porebski.pl
Sprzedaż i wynajem pojazdów
Bogdan Porębski
dyrektor ds. technicznych i eksploatacji pojazdów
+48 692 294 625
bogdan@porebski.pl
Konrad Głomb
sprzedaż pojazdów Ford Truck i naczep
+48 602 138 382
handel.ford-trucks@porebski.pl
Okręgowa stacja kontroli pojazdów
Mszana Dolna
+48 664 774 266
skp.mszana@jolpi.eu
Głogoczów
+48 795 569 700
skp.glogoczow@jolpi.eu
Sprzedaż paliw
+48 692 294 625
Serwis Głogoczów
Piotr Nowak
kierownik serwisu
+48 694 774 273
serwis@porebski.pl
Myjnia Głogoczów
+48 795 586 700
Legalizacja tachografów
Piotr Nowak
+48 664 774 273
tacho@jolpi.eu
Sklep motoryzacyjny
Marek Porębski
+48 664 774 250
sklep@porebski.pl
Napisz do nas!
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram