Porębski
SERWIS
Grupa Porębski dysponuje swoimi punktami serwisowymi. Pierwszy z nich zlokalizowany jest w Głogoczowie przy drodze krajowej nr 52. Drugi mieści się niedaleko drogi krajowej nr. 28 w Mszanie Dolnej. Oba posiadają halę napraw pojazdów, gdzie serwisowane są pojazdy firmy, w Głogoczowie – serwisowane są pojazdy marki Ford w ramach autoryzowanego serwisu. Świadczymy usługi w zakresie napraw i obsługi pojazdów ciężarowych, naczep i przyczep. W obu lokalizacjach dysponujemy Stacją Kontroli Pojazdów. Oferujemy Państwu pełen zakres napraw dotyczących mechaniki, pneumatyki i elektryki.

Dodatkowo w Głogoczowie dysponujemy automatyczną myjnią KARSCHER przeznaczoną dla pojazdów ciężarowych, autobusów i samochodów dostawczych.

W Mszanie Dolnej dysponujemy własnym sklepem z częściami zamiennymi. To znacznie skraca czas naprawy i ogranicza do minimum straty wynikłe z przestoju pojazdu.
Do obsługi pojazdów
posiadamy uniwersalny tester diagnostyczny TEXA oraz JALTEST przy pomocy których istnieje możliwość odczytu kodów usterek, kasowania inspekcji serwisowych, testu oraz kalibracji różnego rodzaju podzespołów w samochodach ciężarowych, oraz komunikację z centralkami ABS, EBS, ECAS naczep i przyczep. Testery umożliwiają nawiązanie komunikacji z komputerami wszystkich marek i typów pojazdów.
Do sprawdzenia układu zawieszenia
układu hamulcowego czy też układu jezdnego pojazdu mamy do dyspozycji profesjonalne szarpaki do wykrywania luzów w zawieszeniu, urządzenia rolkowe do badania hamulca oraz mikroprocesorowo - laserowy przyrząd do kontroli geometrii AXIS4000 firmy HAWEKA do ustawienia kół i osi pojazdu oraz pomiaru ram.

dodatkowo
oferujemy:
Kompleksową obsługę związaną z ogumieniem pojazdów ciężarowych i przemysłowych
Sprzedaż opon zarówno nowych jak i bieżnikowanych do pojazdów ciężarowych wszelkiego typu
Serwis Tacho
Oddział
Mszana Dolna
ul. Orkana 68B
34-730 Mszana Dolna
(018) 33 10 103
transport@porebski.pl
Oddział
Głogoczów
Głogoczów 944
32-444 Głogoczów
tel.: +48 664 774 270
glogoczow@porebski.pl
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram