Porębski
MYJNIA

Myjnia samochodów ciężarowych


Pojazdy ciężarowe pokonują w trasie setki, a nawet tysiące kilometrów. Są narażone na działanie zmiennych warunków pogodowych, a zabrudzone stwarzają ryzyko na drodze, bo są mniej widoczne. Dodatkowo jazda „brudnymi” zestawami nie służy najlepiej wizytówce firmy, a na wielu załadunkach, czy rozładunkach pojazdy „zabrudzone” są wręcz niewpuszczane na ich teren.

Myjnia pojazdów ciężarowych i osobowych Porębski - pomaga rozwiązać ten problem. Jesteśmy tu dla klientów, aby w sposób elastyczny i ekonomiczny dbać o ich sprzęt i o ich wizerunek. Nowo powstała placówka zlokalizowana jest w naszym oddziale pod adresem: 32-444 Głogoczów 944.

Obsługujemy na niej:

samochody ciężarowe,
autobusy,
samochody dostawcze,
ciągniki siodłowe,
naczepy i przyczepy standardowe, 
plandeki,
naczepy chłodnie,
pojazdy osobowe.
Myjnia funkcjonuje od poniedziałku do soboty i jest zautomatyzowana. Za wyposażenie odpowiada znana i ceniona firma Kärcher – jeden z najważniejszych dostawców nowoczesnej technologii czyszczenia.

Serdecznie zapraszamy do myjni samochodów ciężarowych Porębski.

Dla stałych klientów mamy specjalne rabaty.
Niech Twój biznes na kółkach stanie się czysty i przejrzysty!

Nasze przykładowe ceny

Cennik Myjnia
:
Bus blaszak - 50 zł brutto
Bus plandeka - 70 zł brutto
Ciągnik - 70 zł brutto
Solo - 90 zł brutto
Tir - 130 zł brutto
Zestaw - 140 zł brutto
Cysterna - 100 zł brutto
Cysterna zestaw - 150 zł brutto
Autobus - 100 zł brutto
Mycie wnętrza - 80 zł brutto


Dlaczego warto przyjechać na myjnię samochodów ciężarowych?

Do myjni samochodów ciężarowych warto przyjechać w momencie, gdy nasz pojazd jest widocznie zabrudzony. Nieczystości, pył, insekty – wszystkie te zanieczyszczenia działają w sposób destrukcyjny na karoserię i podzespoły. Problem ten jest szczególnie widoczny zimą, kiedy na drodze, oprócz lodu i śniegu, pojawia się również piach i sól drogowa. Zmycie tego typu nieczystości jest bardzo trudne, zwłaszcza w pojazdach o dużej masie i ogromnych gabarytach.

Odwiedzenie myjni samochodów ciężarowych pozwoli błyskawicznie zaradzić temu problemowi. Specjalistyczny sprzęt, w który wyposażone są tego typu placówki, doskonale radzi sobie z najróżniejszymi zabrudzeniami. Nowoczesne myjnie samochodowe działają również w systemie automatycznym, który ułatwia wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych.


Mycie samochodów ciężarowych jest również ważne w momencie, gdy prowadzimy firmę transportową. Dobrze wyglądająca i zadbana flota pojazdów to wizytówka każdego renomowanego przedsiębiorstwa, zajmującego się przewozem ładunków i spedycją. Dbając o samochody, dbasz o politykę wizerunkową, a tym samym zdobywasz nowych klientów.

Kto powinien skorzystać z myjni samochodów ciężarowych?

Z myjni samochodów ciężarowych powinien skorzystać każdy właściciel pojazdu typu ciężarówka, ciągnika, autobusu lub samochodu dostawczego. Dotyczy to w szczególności osoby prowadzące firmy transportowe i spedycyjne, działające w kraju i za granicą.

Myjnia samochodów ciężarowych to miejsce, w którym pojazd może przejść mycie zewnętrzne oraz wewnętrzne. Czyszczeniu powinny podlegać wszystkie elementy samochodu, które mają wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy w tym:
nadwozie i podwozie,
naczepy oraz przyczepy,
firanki, kurtyny i plandeki,
koła i felgi,
komora załadunkowa,
szyby, lusterka i wycieraczki,
dywaniki, fotele, tapicerka oraz kokpit.
Cykliczne mycie, odkurzanie i konserwacja samochodów ciężarowych wydłuża w znaczący sposób żywotność pojazdów, a także wpływa na jakość jazdy. W niektórych przypadkach pomaga nawet uniknąć kosztownych mandatów nakładanych przez policję za brudne szyby, reflektory i nieczytelną tablicę rejestracyjną.
Oddział Głogoczów
Ul. Głogoczów 944
32-444 Głogoczów

Godziny otwarcia:
od pon. do pt.: 07:00 - 18:00
w soboty: 07:00 - 15:00
Cennik Myjnia
Bus blaszak - 50 zł brutto
Bus plandeka - 70 zł brutto
Ciągnik - 70 zł brutto
Solo - 90 zł brutto
Tir - 130 zł brutto
Zestaw - 140 zł brutto
Cysterna - 100 zł brutto
Cysterna zestaw - 150 zł brutto
Autobus - 100 zł brutto
Mycie wnętrza - 80 zł brutto
Oddział
Mszana Dolna
ul. Orkana 68B
34-730 Mszana Dolna
(018) 33 10 103
transport@porebski.pl
Oddział
Głogoczów
Głogoczów 944
32-444 Głogoczów
tel.: +48 664 774 270
glogoczow@porebski.pl
menu-circlecross-circle