Porębski
SERWIS
serwis

   Autoryzowany serwis pojazdów 

Grupa Porębski
Grupa Porębski posiada dwa autoryzowane punkty serwisowe, w których zajmujemy się obsługą i naprawą pojazdów ciężarowych, naczep i przyczep. Stanowiska zlokalizowane są w Głogoczowie, tuż przy trasie krajowej nr 52, oraz Mszanie Dolnej, nieopodal drogi nr 28. Oba punkty serwisowe wyposażone są w profesjonalną halę napraw pojazdów marki Ford.

Stacje serwisowe Grupy Porębski są wyposażone w Stacje Kontroli Pojazdów, w których przeprowadzane są badania diagnostyczne oraz kompleksowe naprawy z zakresu mechaniki, pneumatyki i elektryki. Punkt napraw w Głogoczowie dysponuje dodatkowo myjnią automatyczną KARSCHER, dostosowanej do czyszczenia pojazdów ciężarowych, autobusów i samochodów dostawczych. Dodatkowo w Mszanie Dolnej – poza punktem serwisowym – mieści się sklep z częściami zamiennymi do pojazdów marki Ford.

serwis

Profesjonalny serwis ciężarówek w Grupa Porębski

W Grupa Porębski operujemy specjalistycznymi, uniwersalnymi testerami diagnostycznymi TEXA oraz JALTEST, które pozwalają na odczyt kodów usterek, kasowanie inspekcji serwisowych, przeprowadzanie testów oraz kalibrację różnego rodzaju podzespołów w pojazdach ciężarowych, a także komunikację z centralkami ABS, EBS, ECAS naczep i przyczep.

W celu kontroli układów zawieszenia, hamulcowego czy jezdnego pojazdu wykorzystujemy profesjonalne szarpaki do wykrywania luzów w zawieszeniu, urządzenia rolkowe do badania hamulców, a także mikroprocesorowo-laserowy przyrząd do kontroli geometrii AXIS4000 producenta HAWEKA, który służy do ustawienia kół, osi pojazdu oraz pomiaru ram.

Oprócz tego zajmujemy się:
Kompleksową obsługą, która związana jest z ogumieniem pojazdów ciężarowych i przemysłowych;
Sprzedażą zarówno nowych, jak i bieżnikowanych opon do pojazdów ciężarowych wszelkiego typu;
Serwisem Tacho.
Usuwanie bieżących usterek w pojazdach ciężarowych jest konieczne, jednak oprócz tego każdy z nich musi raz do roku przejść obowiązkowy przegląd, którzy przeprowadzany jest w Stacji Kontroli Pojazdów. Dzięki niemu ciężarówki mogą legalnie poruszać się po drogach, nie stanowiąc zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego.

Aby mieć pewność prawidłowego stanu technicznego pojazdu, takie przeglądy warto wykonywać częściej. W Grupa Porębski przeprowadzamy diagnostykę ciężarówek, którą realizujemy za pomocą specjalistycznego sprzętu – serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Do obsługi pojazdów
posiadamy uniwersalny tester diagnostyczny TEXA oraz JALTEST przy pomocy których istnieje możliwość odczytu kodów usterek, kasowania inspekcji serwisowych, testu oraz kalibracji różnego rodzaju podzespołów w samochodach ciężarowych, oraz komunikację z centralkami ABS, EBS, ECAS naczep i przyczep. Testery umożliwiają nawiązanie komunikacji z komputerami wszystkich marek i typów pojazdów.
Do sprawdzenia układu zawieszenia
układu hamulcowego czy też układu jezdnego pojazdu mamy do dyspozycji profesjonalne szarpaki do wykrywania luzów w zawieszeniu, urządzenia rolkowe do badania hamulca oraz mikroprocesorowo - laserowy przyrząd do kontroli geometrii AXIS4000 firmy HAWEKA do ustawienia kół i osi pojazdu oraz pomiaru ram.

dodatkowo
oferujemy:
Kompleksową obsługę związaną z ogumieniem pojazdów ciężarowych i przemysłowych
Sprzedaż opon zarówno nowych jak i bieżnikowanych do pojazdów ciężarowych wszelkiego typu
Serwis Tacho
Oddział
Mszana Dolna
ul. Orkana 68B
34-730 Mszana Dolna
(018) 33 10 103
transport@porebski.pl
Oddział
Głogoczów
Głogoczów 944
32-444 Głogoczów
tel.: +48 664 774 270
glogoczow@porebski.pl
menu-circlecross-circle