Porębski
SPRZEDAŻ PALIW
Współpracujemy zarówno z klientami instytucjonalnymi jak i z mniejszymi przedsiębiorstwami
Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb
Zapewniamy dowóz paliwa do klienta
Gwarantujemy punktualne dostawy, profesjonalną obsługę oraz korzystne warunki finansowe
W Porębski Transport&Logistic zajmujemy się sprzedażą paliwa z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw naftowych i petrochemicznych. Najwyższej jakości produkty pochodzą od m.in.: BP, Orlen.

Oferujemy usługi sprzedaży zarówno klientom instytucjonalnym, jak i małym przedsiębiorstwom. Wybierając ofertę Porębski Transport&Logistic masz gwarancję:
indywidualnego podejścia,
dowozu paliwa do klienta,
profesjonalnej obsługi,
korzystnych warunków finansowych,
punktualności dostaw,
najwyższej jakości paliw.
 
Zatankuj u nas i ruszaj w drogę ze swoim biznesem!
Konkurencyjne ceny, szybka dostawa, bezproblemowa obsługa! Sprawdź już dziś!
 

Czym jest hurtowa sprzedaż paliw?

Oferta hurtowej sprzedaży paliw jest skierowana do szerokiego grona konsumentów, choć największy pożytek będą z niej mieć firmy transportowe i spedycyjne. Niedetaliczny zakup paliw jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uniezależnić się od cen na stacjach benzynowych. W hurtowniach można również nabywać oleje opałowe, autogaz, a także płyny eksploatacyjne (np. AdBlue).
 

Sprzedaż hurtowa paliw – sprawdź, dlaczego warto

Hurtowa sprzedaż paliw daje o wiele większą elastyczność w przeciwieństwie do zakupu konwencjonalnego na stacjach benzynowych. Wiele przedsiębiorstw oferuje bowiem dodatkową usługę w postaci dowozu do wskazanego przez klienta miejsca. Co więcej, paliwo w sprzedaży hurtowej pochodzi tylko od renomowanych dostawców. Kierowcy i właściciele flot pojazdów nie muszą się więc przejmować niską jakością benzyny lub oleju napędowego ani brakiem odpowiednich norm unijnych.
 

Kto powinien kupować paliwo w hurcie?

Z hurtowego zakupu paliwa skorzystają przede wszystkim firmy przedsiębiorstwa działające w sektorze transportowym, a także właściciele dużych flot samochodów. Hurtowe ceny paliw są średnio 30-40 groszy tańsze za litr względem sprzedaży detalicznej. W ten sposób duże instytucje i klienci korporacyjni mogą obniżać ryzyko inwestycji, a także oszczędzać, zyskując środki pieniężne na inne cele.

Zakup hurtowy nie opłaca się natomiast zwykłym kierowcom, posiadającym jedno lub dwa samochody, a także przedsiębiorcom realizującym usługi transportu w ramach samozatrudnienia (jednoosobowej firmy).
 

Co można kupić w hurtowni paliwowej?

W przedsiębiorstwach zajmujących się sprzedażą hurtową paliwa oprócz benzyny i oleju napędowego można również nabyć AdBlue oraz olej opałowy.

AdBlue jest płynem, który stosuje się w pojazdach z układem SCR. Jego zadaniem jest neutralizacja szkodliwych cząstek tlenków azotu, czyli redukowanie zanieczyszczeń w spalinach. AdBlue można nabywać na stacjach paliw, lecz zdecydowanie tańszą opcją będzie zakup w hurcie.

Olej opałowy jest wysokiej klasy paliwem grzewczym, stosowanym w kotłowniach przydomowych, małych firmach, a także budynkach wielorodzinnych. Można go również spotkać w dużych zakładach produkcyjnych i elektrociepłowniach, gdzie obsługuje instalacje przemysłowe. Dobrej jakości olej opałowy zakupiony w punkcie sprzedaży hurtowej jest wysokoenergetyczny i ekologiczny.
Oferujemy dostęp
do najwyższej jakości paliw 
w cenach hurtowych.
Nasze paliwa pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł.
Oferujemy sprzedaż hurtową:
▶ Oleju napędowego  ▶ Oleju opałowego  ▶ AdBlue
Skontaktuj się z nami:
tel.: +48 692 294 625
Oddział
Mszana Dolna
ul. Orkana 68B
34-730 Mszana Dolna
(018) 33 10 103
transport@porebski.pl
Oddział
Głogoczów
Głogoczów 944
32-444 Głogoczów
tel.: +48 664 774 270
glogoczow@porebski.pl
menu-circlecross-circle