Porębski
Zlecenia dla wojska

W szerokiej ofercie Porębski Transport&Logistic, oprócz standardowych usług przewozowych, znajdziesz również specjalne zlecenia transportu dla Wojska czy Policji. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie oraz dysponujemy odpowiednim sprzętem. W ten sposób możemy świadczyć usługi dla m.in.:

  • Wojska;
  • Policji;
  • Straży pożarnej;
  • innych służb i formacji mundurowych.

Transport realizujemy za pomocą wielozadaniowej floty pojazdów do przewozu ładunków gabarytowych. Zapewniamy również wsparcie logistyczne, możliwość magazynowania oraz przeładowywania towarów. 

Ze względu na specyfikę współpracy ze służbami mundurowymi dajemy rękojmię poufności, a nasze wszelkie działania opieczętowane są klauzulą poufności. W tym zakresie obowiązuje ona zarówno kierownictwo, jak i poszczególnych, oddelegowanych do pracy kierowców.

Transport specjalnych dla służb i formacji mundurowych 

Oferta transportu dla Wojska oraz służb mundurowych przeznaczona jest dla przewozu ładunków niestandardowych, często również niebezpiecznych. Dlatego usługa powinna być realizowana przez wyspecjalizowane firmy spedycyjne. Przeważnie na potrzeby różnego rodzaju formacji przewożone są:

  • broń i amunicja;
  • materiały wybuchowe;
  • ekwipunek oraz maszyny;
  • odzież i żywność.

Aby móc świadczyć usługi transportu ww. ładunków, należy spełnić szereg restrykcyjnych wymagań. Firma podejmująca się takiego zlecania musi realizować rygorystyczne warunki bezpieczeństwa, regulowane przez przepisy wewnętrzne poszczególnych formacji mundurowych. Ponadto powinna ona w sposób kompleksowy zajmować się nie tylko przewozem, lecz również załadunkiem i rozładunkiem oraz magazynowaniem. 

Jeśli szukasz przedsiębiorstwa do zadań specjalnych, które nie boi się wyzwań i jest gotowe na zlecenia dla Wojska czy Policji, zgłoś się do nas!

Porębski Transport&Logistic gwarantuje najniższe ceny na rynku oraz wysoką jakość usług. Jednocześnie zapewniamy flotę specjalistycznych pojazdów wraz z kadrą wykwalifikowanych kierowców z doświadczeniem. 

Zachęcamy do kontaktu wszystkie formacje i służby mundurowe

menu-circlecross-circle